Avcı Kaşık Vibrasyon 18 GR

Tüm Balık Avlarında Çok Avcı Kaşık.

Kullanımı : AVCIKAŞIK ‘ Imızı Suya Attığımız An, Makinamızın Klavuz Kapağını Hemen Kapatmayıp Dibe Çökmesini Bekleyip, Klavuz Kapağını Kapatalım, Misinanın Boşluğunu Alıp, Makinanızın Kolunu ( 5-6 ) Tur Hızla Çevirip Vibrasyon Dipten Kaçırarak Balığı Kışkırtalım Ve Sonrasında Gayet Çok Çok Hafif Sarım Yaparak Balığınızı YAKALAYIN…

Suyun içinde yüksek miktarda titreşim ve ses dalgaları yayarak yüzer busayede avcı balıkların dikkatini üzerine çeker ve en isteksiz balıkları dahi saldırganlaştırır. LRF Avları için Kullanıma uygun %100 el yapımı bir üründür.Çok yönlü hareket kabiliyeti ve 3 boyutlu görünümü gerçekci bir görünüm kazandırır. Tüm aksiyonlara uyum gösteren bir yemdir. Mükemmel Atış Erimi,Yüksel Kalite Üçlü İğne. Ön İğne 8 No Arka İğne 8 No İğnedir. Özel boyası sayesinde oldukça gerçekci görünerek avınızın yakalanmasanı Sağlar. Uv Boyalı Olduğu İçin Suda Görünüm Sağlar.

63cm 18 GR

8 Numara İğne Ve Paslanmaz Krom Halkalar Fiyata Dahildir.

Not: Avcıkaşık Üreticisi Ve Satıcısı Olarak, Toptan Satışlarımız İçin Bayilik İsteyen Firmalar Bizimle İletişime Geçebilirler.

İletişim Bilgilerimiz :

0850 800 17 17  /  0544 800 17 17  /  0545 800 17 17

info@avcikasik.com